Parduoda Vasarnamis, Grunwald, Warminsko, Lenkija, Gory Lubianskie

Parduoda - Cod. 41334

  • Tipologija: Vasarnamis
  • Sritis: 750 m²
  • Kambariu skaicius: 10
  • Valstybe: 3

Góry Łubiańskie, komuna Žalgiris, poviat Ostróda - kaimo rezidencija.
Graži ir žavi kaimo rezidencija iš pirmo žvilgsnio. Įspūdingas bendras namo plotas, 750 m2, ir jo išdėstymas užtikrina daugiau nei patogų gyvenimą ar komercinį naudojimą. Pirmame aukšte: didžiulė svetainė su židiniu ir valgomojo zona, 2 virtuvės, sandėliavimo patalpa, vonios kambarys, skalbykla, sauna. Pirmas aukštas: poilsio kambarys su biliardu ir stalo tenisu, papildomi 5 kambariai, pagalbinė patalpa. Mansarda: 3 kambariai, 2 vonios kambariai, bendra poilsio erdvė, sandėliavimo patalpa. Apskritai mes turime 8 kambarius, iš kurių 4 yra su atskirais vonios kambariais, be to, koridoriuose yra 3 vonios kambariai. Dešinėje pastato pusėje su atskiru įėjimu yra 100 m2 ploto butas turto administratoriui, kurį sudaro: 2 kambariai, virtuvė, vonios kambarys, katilinė. Pastate yra dalinis rūsys su kaitinimo krosnimi. Šildomos grindys pirmame aukšte ir vonios kambariuose šalia miegamųjų. Didelė dalis namų baldų lieka. Papildomoje anglies krosnyje yra nuostabus ūkinis pastatas, padengtas keraminėmis plytelėmis, ir papildomai: 3 arklių kioskeliai, balnelių kambarys su tualetu, 2 gyvūnų kambariai, 2 sandėliavimo patalpos, tvartas, katilinė. Virš arklidės yra papildomas butas su 2 kambariais, virtuve ir vonios kambariu. Papildomas pastatas su garažais, sandėliu ir automobilių stovėjimo aikštele. Sode didelė pavėsinė su plačia kepsnine ir žuvų tvenkiniu šalia. Sveiko maisto mėgėjai įvertins vaisių sodą, šiltnamį ir erdvų daržovių sodą. Yra sporto erdvė žaisti futbolą, krepšinį ir tt Parkavimo vietos 8 automobiliams. Komunalinės paslaugos: vanduo, elektra, kabelinė televizija, internetas, telefonas, kanalizacija, septikas. Iki Lubień ežero yra 120 m, o keliu - 300 m. Čia pateiktas pasiūlymas parduoti vienam sklypui, kurio plotas yra 0,98 ha, kuriame yra pagrindiniai pastatai. Tik gyvenamosios vietos pirkėjas gali nusipirkti ar išsinuomoti apie 18 hektarų dirbamos žemės.
Prieiga apytiksliai. 7 km iki Varšuvos - Gdansko greitkelio, 180 km iki Varšuvos ir 160 km iki Gdansko. Mažiau nei 3 km iki garsiojo Žalgirio mūšio lauko.
1410 m. Liepos mėn. Mūsų laukuose ir Łubień ežero pakraštyje prieš garsųjį mūšį stovyklavo sąjungininkų lenkų ir lietuvių kariuomenė.
Daugiau apie šią vietą nėra ką rašyti - tereikia atvykti ir pažiūrėti! Esate kviečiami.

APSILANKYMAI ĮRAŠYTI PAGAL šis skelbimas

Apsilankymai suskirstyti pagal kilmės šalis

Datų intervalo keitimas

Užklausa apie šią nuosavybę


REALIGRO FREE ADVERT
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atšaukti
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB