Parduoda Ūkis, Opole- Dąbrówka Dolna, Opolskie, Lenkija, Święcińska 49, Dąbrówka Dolna

Parduoda - Cod. 40752

  • Tipologija: Ūkis
  • Sritis: 22500 m²
  • Kambariu skaicius: 20
  • Valstybe: 0-1

Jūs turite tai pamatyti ir negalite atsispirti ten pasilikdami. Rojus žirgų mėgėjams, meškeriotojams ir unikalios floros bei paukščių „fotografų medžiotojams“ - tai puiki investicija besidomintiems.

Turtas su pastatais ir gretima žeme turi didžiulį komercinį ir paslaugų potencialą.

Minimas turtas yra ramioje, žavioje vietoje, gamtos apsuptyje. Klimato sąlygos priklauso Oderio klimatinei žemei. Augalija yra labai turtinga, žmonių mažai degraduota, o tai suteikia papildomo pranašumo ir daro siūlomą buveinę patrauklesne. Didžiuliai miškų kompleksai, upių slėniai ir tvenkiniai siūlo daugybę poilsio ir poilsio būdingų augalų, paukščių ir gyvūnų aplinkoje. Iš retų augalų čia galime rasti Knotweed - augalą, įtrauktą į Lenkijos raudonąjį sąrašą NT kategorijoje. (Netoli grėsmės). Šiame rajone taip pat yra daugybė gyvūnų, žuvų ir paukščių rūšių. Raudonasis ir juodasis aitvaras, mažasis erelis ir daugelis kitų retų rūšių. Visa tai vykdoma geros žemės ūkio būklės, ji sukuria gražią atmosferą su aplinkiniu Stobrawski kraštovaizdžio parko mišku. Klimatas ir infrastruktūra (asfaltuotas kelias, elektra, vanduo) teikia platų žemės ūkio ir aplinkosaugos veiklos spektrą, paremtą ES subsidijomis.

Išskirtinai patrauklus turtas parduodamas Opolskie vaivadijoje.
Turtas yra prie 3 apskričių sienos; Namysłowski, Kluczbork ir Opole, toli nuo pramonės, su geru privažiavimu DK Nr. 454.

Šis turtas yra ištisus metus veikiantis 22,5 ha ploto Stobrawski kraštovaizdžio parke veikiantis turizmo centras. Turtas yra toli nuo kitų pastatų, saugomas miško, besiribojančio su upe. Į turtą įeina: Kanados medinis namas, dvi apgyvendinimo įstaigos su 45 lovomis, arklidė, poilsio ir komunaliniai pastatai, pašiūrės, dirbtuvės, pievos, 1 ha tvenkinys.
Pokylių ir mokymo kambarys 150 žmonių su duonos krosnele paršeliams / picai / duonai kepti. (vestuvės, mokymai, edukaciniai seminarai, integracijos renginiai). Centras yra atviras, labai klesti, yra visus metus veikianti sporto salė, sodas „Eco-Spa“ (sauna ir sūkurinė vonia), paplūdimio tinklinio aikštelė, žygio dviračiai, vandens sporto įranga ir kt. Pievos plote su tiesioginėmis išmokomis.

Viskas nuolat naudojama.

Galima vykdyti kitokį paslaugų veiklos pobūdį (senelių namai; personalo viešbutis; gyvūnams: viešbutis, veisimas, mokymas; poilsio ir mokymo centras; medžioklės namelis; maitinimas ir kt.) Arba gamybos (žemės ūkio, miškininkystės ar kita, pvz., Dailidės ir kt.) )
Netoliese esantis kraštovaizdžio parkas „Stobrawski“ siūlo puikias ekologinės veiklos galimybes, kurias remia kelios Europos Sąjungos programos, kuriomis buvo pasinaudota.
Kambario savivaldybė, kurioje yra ūkis, ir gretima žemės ūkio paskirties žemė neturi vietinio PPL.

Parduoti galima su visa įranga / kilnojamuoju daiktu, esančiu kurorte, taip pat klientų bazę ir sutartis.

APSILANKYMAI ĮRAŠYTI PAGAL šis skelbimas

Apsilankymai suskirstyti pagal kilmės šalis

Datų intervalo keitimas

Užklausa apie šią nuosavybę


REALIGRO FREE ADVERT
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atšaukti
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB